HABERLER

EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI
12
Mar

6. Eğitimde Değişim Konferansı EDKİzmir ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı – Sn. Duygunur Şahin Arslan’ nın Açıklaması

Türkiye Sağlık Bakanlığı’nın, Covid-19 (Coronavirus) ile ilgili almış olduğu önlemler ve yurtdışından gelen kişiler ile ilgili vermiş olduğu tavsiyeler kapsamında 18 Nisan 2020 tarihinde, Özel İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları ev sahipliğinde düzenlenecek olan, Eğitimde Değişim Konferansı’ nı (EDKİZMİR2020) ileri bir tarihe erteleme kararı aldığımızı üzülerek bildirmek isterim.

Erteleme kararı almadan önceki süreçte, Eğitimde İnovasyon Derneği olarak durumu yakından takip ederek; paydaşlarımızın da konu ile ilgili görüşlerini aldık.

Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak şahsım, ekip arkadaşlarım, ev sahibi okulumuz Özel İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları ve paydaşlarımızın bu gelişmelerden dolayı üzüntü içerisinde olduğunu belirtmek isterim.

Söz konusu kararı almamız ile beraber, Eğitimde Değişim Konferansı İzmir 2020 organizasyon ekibi olarak en öncelikli odağımız, konferansımız için yeni tarih belirleme ve ilan etme süreci olacaktır.

Bu süre zarfındaki sabrınız, anlayışınız ve desteğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunarım. En kısa süre içerisinde güncel gelişmeleri web ve sosyal medya sayfalarımızdan duyuruyor olacağız.

Leave a Reply