8.EDK İstanbul Ertelendi!

 8.EDK İstanbul Ertelendi!

Değerli Eğitimciler,

Pandemi döneminde heyecanla beklediğimiz 8.Eğitimde Değişim Konferansı (EDK), 2022 yılında tekrar tüm eğitime gönül veren meslektaşlarımızı bir araya getiriyor. 

19 Şubat 2022 Cumartesi günü planladığımız konferansımız vaka sayılarında ki artıştan dolayı 1 ay sonraya ertelenmiştir. 

19 Mart 2022 Cumartesi günü İstanbul Aydın Üniversitesinde okul kurucuları, eğitim liderleri, öğretmenler, akademisyenler ve tüm eğitimciler ile birlikte eğitimin kalbi atmaya devam edecek.

Konuklarımız “Eğitimde Dönüşüm”e dair gerçekleşecek paneller, sunumlar, atölyeler ile derinleşecek ve ilham verecek, katılımcılar eş zamanlı oturumlarda iyi örnekleri dinleyecek ve ilham alacak.

“Eğitimde Dönüşüm” açılış panelinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Öğretim Üyesi, Eski Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof.Dr.İrfan ERDOĞAN, Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Cem BALÇIKANLI, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Elif Yeşim ÜSTÜN, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Sertel ALTUN değerli paylaşımlarıyla yer alacak.  

“Okullarda Yeni Paradigmalar”, “Dünyada ve Türkiyede STEM Eğitimindeki Farklı Yaklaşımlar”, “Sivil Toplum Kuruluşlarında Dönüşüm”, “Üst Düzey Düşünme Becerilerinin Geliştirilmesine Yönelik Teknikler” panelleri, eğitimde fark yaratan çalışmalara yer veren sunumları, etkileri uzun yıllar deneyimlenmiş ve sınıflarda kullanılabilecek en iyi örneklerin yer aldığı atölyeleri ile EDK’da katılımcıların öğrenme yolculuğu devam edecek.

Sizleri alanında uzman konuşmacıların yer aldığı EDK’da yüz yüze bir gün geçirmek, uzman eğitimcilerin deneyim ve bilgilerinden esinlenerek eğitim ve öğretimde fark yaratmak, değişime yön vermek, eğitimin gücünü birlikte hissetmek için bir araya gelmeye davet ediyoruz! 

Konferansa kayıt olmak için tıklayabilirsiniz veya detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

  Yarıyıl tatilinde mutlu, başarılı ve sağlıklı günler dileklerimizle.

EDK Organizasyon Komitesi