Eğitim Alanında En İyiler EDK’da

 Eğitim Alanında En İyiler EDK’da

19 Şubat 2022 Cumartesi günü İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenecek eğitimde yenilikçi yaklaşımların yer alacağı Eğitimde Değişim Konferanslarına davetlisiniz. Alanlarındaki en güncel, en yeni bilgi ve uygulamaların paylaşılacağı EDK’22, okul kurucuları, liderleri, öğretmenler, eğitim uzmanı, üniversiteler ve bu konular ile ilgilenen eğitimcileri ağırlayacak. 

Birçok konferansta ana konuşmacı olan 20+ Uzman da EDK’da! 

Kendi alanlarında uzman 20’den fazla eğitimcinin tecrübelerini paylaşacakları EDK’da tüm gün sürecek  paneller, atölyeler ve sunumlar yer alacak. İrfan ERDOĞAN,Cem BALÇIKANLI,Sertel ALTUN  ve daha fazlası EDK’da.

Eğitimciler başarılı örnekleri EDK’da dinleyecekler. 

EDK’da 1500’e yakın okul kurucusu, okul müdürü, akademisyen, öğretmen, eğitim uzmanı, eğitim yöneticisi ve tüm branşlardan öğretmenlerimiz konferansta yer alan panellerin  yan ısıra, iyi örnekleri  ve eğitimde yeni dönüşümlerin  sırlarını meslektaşlarından dinleyecekler. 

Eğitimin kalbi İstanbul’da atıyor. 

Pandeminin yansımalarını katılımcılar Türkiye’nin birçok yerinden gelen meslektaşlarıyla fikir alışverişi yaparak yeni perspektifler edinecekler.

EDK; eğitimcilerin  tartışma ve bilgi paylaşımı yapabileceği, kişisel öğrenme ağlarını geliştirebileceği bir platformdur. Katılımcıların konferans boyunca ortak projeler geliştirmeleri  ve iyi örnekleri paylaşmaları için çeşitli süpriz etkinlikler planlanıyor.  

Öğretmenler EDK’da yenilikçi yaklaşımlarla tanışıyor. 

EDK’22 de Hibrit Eğitim, Liderlik,Öğrenme Koçluğu, Maker Hareketi, Tasarım Odaklı Düşünme, Oyunlaştırma,Eğitimde Pozitif İletişim,Yaratıcılık ve İnovasyon,Sosyal Duygusal Öğrenme,Şiddetsiz İletişim gibi yenilikçi öğrenme konuları çerçevesinde yoğunlaşacak ve katılımcılar Pandeminin etkisi ile yeni eğitim trendleri hakkındaki bilgileri uzmanlar ile yapılan  atölye ve sunumlarla  derinleştirecek ve geliştirecekler.  

EDK Atölye ile Fikir Üretme, Paylaşma, Uygulama Zamanı

EDK’nın en önemli özelliklerinden biri uzmanlar eşliğinde düzenlenecek olan  atölyeler verilecek eğitimlerdir. Buradaki eğitimlerin amacı öğretmenlerin derinlemesine öğrenme fırsatı yakalayabilmeleri ve mesleki gelişim açısından kendilerini geliştirebilmeleridir. Merkezine fikir üretme-paylaşma-uygulama kavramını yerleştiren EDK oturumları ve atölyeleri, gerçek anlamda katılımcı olarak hissedebileceğiniz ve dinlemekten öte kendi ürününüzü görebileceğiniz fırsatlar sunmaktadır. Farklı alanlardan gelen diğer katılımcılarla yepyeni fikirler inşa edebileceğiniz eğitim ortamlarıyla, konferansın ötesinde bir oluşumdur EDK!

EDK katılımcılara; farklı alanlarda  günboyuatölye ve sunumlardan eğitim alma imkanı sunmaktadır.

Eş Zamanlı Oturumlar ile Yeni Fikirler Edinin!

EDK eş zamanlı oturumları ile öğretmenler tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar. Bu oturumlarda en iyi ders tasarımları entegre etmiş öğretmenlerin  uygulama örneklerini izleyebileceksiniz.