Single Blog Title

This is a single blog caption
8
Ara

EDK katılımcıları için bilgilendirme !!!

Değerli Katılımcımız;

10-11 Aralık, 2016 tarihlerinde MEF Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan “Eğitimde Değişim Konferansları”nda sizleri aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz. Son 2 günümüz kaldı. Konferansımızdan önce, konferans günlerini daha rahat bir şekilde geçirmemizi sağlayacak birkaç önemli noktayı hatırlatmak isteriz.

  • Konferansımızın ilk günü olan 10 Aralık Cumartesi günü, açılış konuşması ve panellerimiz MEF Üniversitesi yanında bulunan UNIQ Hall’da gerçekleştirilecektir.
  • Kayıtlar UNIQ Hall girişinde yapılacaktır. Kayıtlarımız 07:30’da başlayacaktır. 07:30 itibariyle “Tadında Anadolu” ve “Cakes & Bakes” restoranında çay/ kahve ve atıştırmalık ikramımız olacaktır. Konferans salonuna dışarıdan herhangi bir yiyecek veya içecek getirilmemesi gerekmektedir.
  • Programımızı 09:00’da tam zamanında başlatmak istiyoruz. Bu sebeple, kayıtlarınızı tamamlayıp, sizleri konferans salonunda yerlerinize alabilmemiz için bizlere yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.
  • Üniversiteye ulaşımınız için İTÜ Metro kapısından servisler sağlanacaktır. Ulaşım ve servis saatleri ile ilgili bilgiye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Son servislerde yoğunluk olabileceği için geliş zamanınızı ayarlamanızın bizim için çok önemli olduğunu belirtmek isteriz.
  • MEF Üniversitesi Kampüsü’nde sadece iki tane sigara içme alanı bulunmaktadır. Biri UNIQ Hall sigara içme noktası olup diğeri ise üniversitemiz girişinin bahçe yan koridorudur. Üniversite giriş kapısı önünde sigara içilmesi yasak olup, şimdiden anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • 6- Konferans bünyesinde ücretsiz otopark hizmetimiz bulunmamaktadır. Kendi araçları ile gelecek olan katılımcılarımız, UNIQ Istanbul otoparkını kullanabilirler. UNIQ Istanbul ile konferansa özgü bir anlaşma yapılmış olup, bir gün için otopark ücreti 10 TL olarak sabitlenmiştir. Kendi aracı ile gelecek katılımcılarımız, otopark çıkışında yaka kartlarını göstererek, konferans otopark fişlerini alabilirler. Otoparktan üniversiteye geçişler -2. ve -3. Katlardan sağlanmaktadır. Katlarda görevli öğrencilerimiz sizleri yönlendireceklerdir.
  • Sunum, panel ve çalıştaylara ön- kayıt sistemimiz bulunmamaktadır. Bu sebeple EDK’ya gelmeden önce programı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer yoğunluktan dolayı giremediğiniz bir oturum olursa, lütfen başka bir oturum seçiniz.
  • Üniversitemizde ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Kablosuz internet için kullanıcı adı ve şifresi konferans gününde sizinle paylaşılacaktır.
  • 10 Aralık Cumartesi günü ayrıca 17:00- 18:00 arasında TeachMeet etkinliğimiz olacaktır. 17:45- 19:00 saatleri arasında ise kokteylimiz olacaktır. Bu etkinliğimizde mesleki paylaşımlar yapabilir ve kartvizitlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Biliyorsunuz ki konferansa hazırlanma sürecimizde mottomuz: “Eğitimde değişimi hem BAŞLATIN hem de PAYLAŞIN” oldu… Bu sebeple sizlerden, konferans ve sunumunuza dair paylaşımlarınızı sosyal medya üzerinden yapmaya devam etmenizi rica ediyoruz.

Konferans hashtagimiz #EDK16 olarak belirlenmiştir. Sunumunuza dair tweetlerinize bu hashtagı eklemeyi unutmayınız.

Çok büyük bir organizasyon yapıyoruz. Sizlerin katkılarıyla panellerimiz, sunumlarımız ve çalıştaylarımızla oldukça zengin bir programla, mümkün olduğu kadar az aksamayla verimli, üretken 2 günlük bir konferans olmasını diliyoruz. Fakat olası aksaklıklar oluşabilecektir. Bu durumlarda, EDK16 Düzenleme Komitesinden Serhat Tan MEF Üniversitesi giriş katında sizlere yardımcı olmak için yer alacaktır.

1 Response

Leave a Reply