Haberler / Duyurular

22
Eki

Katılımcılarımızın Dikkatine

Değerli Misafirlerimiz,

26 Ekim 2019 tarihinde Kampüs Kreş’de düzenleyeceğimiz Eğitimde Değişim Konferansına kayıt yaptırdığınız için teşekkür ederiz. Sizlerle EDK Okul Öncesi’nde buluşacağımız için heyecanlıyız.

Program
Okul Öncesi (#edkokuloncesi) konferansı programı web sitemizde yayınlanmıştır. Saat 08.00 – 09.00 arası kayıt ile başlayacak konferansımız 17.00’de tamamlanacaktır.

Konuşmacıların özgeçmişlerini, atölye ve deneyim paylaşım içeriklerini, sınıf ve saat ve içerik bilgileri gibi tüm detaylara http://www.egitimdedegisim.com/program/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Atölye ve Deneyim Paylaşımlarına Kayıt
Konferansımızda atölyeler ve deneyim paylaşımları paralel oturum şeklinde gerçekleştirilecektir. Konferans öncesinde atölye ve deneyim paylaşımlarına kayıt alınmamaktadır.
Atölye liderinin belirlediği kontenjan dahilinde katılımcı sayısı belirlenmiştir. EDK Okul Öncesi’ne 110 konuşmacı ve 500 katılımcı kabul edilmiştir. Tüm katılımcılarımızın yerleşeceği kadar bol atölye ve deneyim paylaşımı imkanı olacaktır. Sizden katılmak istediğiniz atölye/deneyim paylaşımlarını alternatifli seçmenizi ve belirlediğiniz sınıfta erken olmanızı istiyoruz. İlk belirlediğiniz atölye ve deneyim paylaşımının kontenjanı dolması durumunda ikinci seçeneğinize gitmenizİ önemle rica ediyoruz.

Atölyeler bir buçuk saat, deneyim paylaşımı kırk dakikadır. Her bir katılımcının 1 atölye ve 3 deneyim paylaşımına katılma imkanı vardır.

Kampüs Kreş Ulaşım Bilgileri
Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı ile gelecekseniz Necip Fazıl Metro Durağından, Marmaray ve hızlı trenle gelecekseniz Bostancı merkez Postane önünden Kampüs Kreşe ring servis imkanı olacaktır.

Necip Fazıl Metro Durağı:
Servis Hareket Saatleri: 08.00 – 08.20
Servis Adı: Ayar Tur-Kampüs Kreş
Araç Plakası: 34 LMR 553
İrtibat No: 0537 887 4344

Bostancı Merkez Postane Önü:
Servis Hareket Saatleri: 08.30
Servis Adı: Ayar Tur-Kampüs Kreş
Araç Plakası: 43 LCY 653
İrtibat No: 0532 293 2431

Toplu Taşıma ile Ulaşım
Ayrıca Toplu taşıma ile gelecek misafirlerimiz Kadıköy’den hareket eden 14 ES/14 S ve 19V numaralı otobüslerle gelip okulumuzun alt tarafında bulunan Esenşehir durağında inebilirler ya da Bostancı köprüsünden 4 numaralı minibüse binip okulumuzun üst tarafında bulunan Deniz Feneri’nin önünde inip okulumuza gelebilirler.

Şahsi araçla gelecekler için 150 araçlık park alanı mevcuttur.

Kampüs Kreş ulaşım adresi için tıklayınız : https://goo.gl/maps/C27QbBW3gRQKMjCC9

Dikkat!
Konferans süresince Kampüs Kreş binası ve bahçesi içerisinde tütün ve tütün ürünleri kullanımı yasaktır. (Sigara kullanımı için alan gösterilecektir.)

Sertifika ve Yaka Kartı
Katılımcılarımız yaka kartlarını sabah kayıt esnasında, sertifikalarını öğleden sonra kayıt masasından alacaklardır.

Sosyal medya paylaşımlarını #EDKokulöncesi ile etiketi ile yapabilir @egitimdedegisim hesabını etiketleyebilirsiniz.

Sorularınız için 05333579072 ve edk19@egitimdedegisim.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

EDK Organizasyon Komitesi

Leave a Reply