Mürşide Demirkol

Eğitim Uzmanı & Profesyonel Koç

Mürşide Demirkol

Eğitim Uzmanı & Profesyonel Koç

Biography

Anadolu Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü/ Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim dalında Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Eğitim Uzmanı olarak birçok özel okulda çalıştı. Halen çeşitli kurumlara akademik danışmanlık, dönüşümsel eğitici eğitimi, eğitim tasarlama ve planlama, proje yazımı yapıyor. Dönüşümsel eğitici eğitimi, öğrenmeöğretmenin sanat ve bilimi, mesleki ve kişisel gelişim, yaratıcı düşünme becerileri, hikaye anlatma sanatı, yetişkin öğrenenler ve hayal kurmanın gücü üzerine araştırıyor, okuyor, yazıyor, eğitim veriyor, konuşmalar yapıyor, sohbet ediyor.

ICF Akredite uluslararası sertifikalı profesyonel Erickson koçu olarak bireylere/kurumlara bireysel ve takım koçluğu hizmeti sunuyor. Öğretmen Akademisi Vakfında yarı zamanlı olarak öğretmen ve yöneticilere yönelik eğitim projelerinde yer alıyor. AÇEV’in ‘’Hayat Dolu Buluşmalar Proje’’sinde 15-35 yaş arası genç kadınların yaşam becerilerinin gelişmesi için gönüllü eğitmenlik yapıyor. AB & MEB’nın ‘Çocuğa Yönelik Şiddetin Önlenmesi Projesi’’ ve ’Hayatboyu Öğrenme Projesi’’nde eğitim uzmanı olarak yer aldı. ‘İnsanlara dokunmanın en güzel yolu, en iyi yaptığın şeyi onlara sunmaktır” sözünden yola çıkarak hayat boyu öğrenme anlayışıyla 2010 yılında Hayalleri Ayarlama Enstitüsü’nü kurdu.

İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne yarı zamanlı öğretim görevlisi ve “Hayat boyu öğrenme” yaşam ilkesi olduğundan öğrenciliği devam ediyor.

Hayallerinize ‘’değer’’verin…

Mürşide Demirkol

Eğitim Uzmanı&Profesyonel Koç
Hayalleri Ayarlama Enstitüsü Kurucusu
www.mursidedemirkol.com @mursidedemirkol

All session by Mürşide Demirkol