Haberler / Duyurular

6
Şub

Eğitimde değişime yön verenler EDK19’da buluşuyoruz, ya siz?

Eğitimin tüm paydaşlarının bir araya gelerek çoğaldıkları ve birbirlerine ilham oldukları EDK19’a sayılı günler kaldı! Eğitimde değişimin önde gelen isimlerinden olan davetlileri, mesleki ve kişisel gelişimi destekleyen nitelikte atölyeleri, paneller ve sunumlarıyla Eğitimde Değişim Konferansı’nın, yılın en büyük eğitim etkinliklerinden biri olması bekleniyor.
Yüzlerce eğitimci, 16 Şubat 2019 günü EDK19 İzmir Konferansı çatısı altında bir araya geliyor. Eğitimde değişimi konuştuğumuz şu günlerde, bu amaca yönelik olarak özenle tasarlanan Eğitimde Değişim Konferansı’nda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Dilediğiniz atölyeye kayıt olun ve katılın.
Konferans günü atölye kaydınızı yaptırarak, istediğiniz konuda uzmanından eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Atölye sonunda adınıza hazırlanan katılım belgenizi alabilirsiniz.

Sunum ve panellere katılın.
Meslektaşlarımızın sınıflarında yarattıkları size ilham verecek çalışmalarını izleyip dinleyebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Eğitime yön verenlerin, eğitimde değişimi konuşacakları panellere izleyici olabilirsiniz.

Konferans Transfer Hizmeti
İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden ve İzmir Adnan Menderes hava limanından konferansın yapılacağı mekan arasında gidiş ve dönüş için ücretsiz transfer hizmetimiz olacaktır.

Konferans için Işıkkent Okulları Kampüsü’ne

Gidiş:08.15 İzmir Büyükşehir Belediyesi önünden kalkış
Gidiş:08.00 İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan kalkış

Konferanstan, Işıkkent Okulları Kampüsü’nden

Dönüş:17.00 hareketle, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gidiş
Dönüş:17.15 hareketle, İzmir Büyükşehir Belediyesi önüne gidiş

Uygun Koşullarda Konaklama İmkanı
İzmir merkezine ve ulaşıma yakın konumda ve prestijli otellerden biri olan ONTUR Otel, sponsor otelimiz olarak, sizler için en uygun koşullarda konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişi ve iki kişi konaklama yapabileceğiniz odalar hakkında, 0232 425 81 81 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seçkin eğitmenler aynı zamanda yaşam boyu öğrenenlerdir.

Leave a Reply