10. Eğitimde Değişim Konferansında Sizleri Neler Bekliyor?

EDK’da Sizi Neler Bekliyor ?

EDK, Türkiye’de eğitime yön veren kurumları ve önde gelen eğitimcileri bir araya getirmektedir. Katılımcıların uzman eğitimcilerle  panel,atölye ve sunumlar sayesinde buluşmasını sağlar. Sektördeki yenilikleri, eğitim teknolojilerini ve gündemdeki eğitim yönelimlerini uzmanlarından dinleme fırsatı bulurlar. 

Eğitimde Değişim Konferansları katılımcıların meslektaşlarından ilham alacağı, deneyimlerini paylaşarak yeni iş ağları oluşturabileceği ve öğrenirken eğlenecekleri farklı bir konferans olarak tasarlandı.

 

EŞ ZAMANLI ATÖLYELER 

Katılımcılar; eğitimdeki tüm yaklaşımları içeren, ilgi alanına uygun konularda, uzman konuklarımızın liderliğinde yapılacak olan atölye çalışmalarına katılarak konuyu derinlemesine öğrenme, kendilerini geliştirme ve farkındalık oluşturma imkanı bulabilirler. 

EŞ ZAMANLI SUNUMLAR

Uzmanların deneyimlerini ve zengin içerikli uygulamalarını paylaştıkları bu ilham verici oturumlarda; eğitimciler araştırma bulgularını ve eğitimde değişime yön veren iyi örneklerini birbirleri ile paylaşma fırsatı bulacaklardır.

BRANŞ TEMELLİ KONFERANSLAR:

EDK katılımcıları ve sunum konuşmacıları,konularının branş temelli olduğu daha spesifik konulu konferanslar sayesinde ortak ilgi alanlarında buluşma şansı yakalar. Okul Öncesi, Erken Dönem Çocukluk Eğitimi, Matematik, Sınıf öğretmenliği ve bir çok branşa yönelik temel konular üzerine başlıklandırılmış konferanslarda deneyim paylaşımları yapma imkanı bulurlar.

TEACHMEET

Konferans sonunda başvuru formunda katılmak istediğini belirten kişilerle yapılacak 2-5 dakikalık fikir paylaşım etkinliğidir.

EDK Organizasyon Komitesi
Emine BÖRÜHAN
Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı