EĞİTİMDE DEĞİŞİME YÖN VERENLER #EDKKONYA’DA BULUŞUYOR!

18
Şub

EĞİTİMDE DEĞİŞİME YÖN VERENLER #EDKKONYA’DA BULUŞUYOR!

İstanbul ve İzmir’den sonra sizleri Anadolu’nun ruhunu taşıyan; tarihi, kültürü ve mutfağıyla ülkemizin mistik kentlerinden biri olan, huzur diyarı Konya’da gerçekleştireceğimiz 4.Eğitimde Değişim Konferansı’na bekliyoruz!

Amacımız; farklı uygulamaların paylaşılacağı, yeni fikirlerin üretileceği, harika deneyimlerin kazanılacağı bir platformda alanında söz sahibi eğitimcileri yine eğitime gönül vermiş dostlarla buluşturabilmek! Bu anlamlı buluşmayla hedefimiz eğitimcilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra dokunacakları her yeni yürekte de farklı bir vizyona kapı aralayabilmek!

Sizlerden 20 Nisan 2019 tarihini ajandalarınıza not etmenizi rica ediyoruz. Çünkü bu tarihte siz değerli eğitimcileri Konya Büyükşehir Belediyesi ve Selçuklu Belediyesi ana sponsorluklarıyla gerçekleştireceğimiz Eğitimde Değişim Konferansı’nda ağırlamaktan onur duyacağız. EDKKONYA ile eğitimin kalbi; eşsiz mimarisi, üst düzey teknolojik altyapı donanımı ve büyüleyici atmosferiyle Anadolu’nun en büyük kongre merkezi olma özelliğini taşıyan Selçuklu Kongre Merkezi’nde atacak!

EDKKONYA ile tüm eğitimciler; farklı bakış açıları oluşturacak panellerde, uygulamaya yönelik donanımlarını artıracak atölyelerde ve son uygulamalardan haberdar olacakları sunumlarda mesleki gelişimlerini desteklerken benzer ya da farklı ilgi alanlarına sahip eğitimcilerle de tanışıp sohbet etme imkânı bulacaklardır!

“Değişimin Bir Parçası Ol” sloganı ile yola çıktığımız ve misafirlerimizi aile sıcaklığında ağırlamayı arzu ettiğimiz Eğitimde Değişim Konferansı’nda tüm güncel konular üzerinde durmaya çalışacağız! EDKKONYA’ya Türkiye’nin dört bir yanından tüm eğitimcileri bekliyoruz ve gönül şehri Konya’nın güzelliklerini yaşayarak bu konferansın tadını çıkarmalarını diliyoruz!

Uyarmadan da geçmiyoruz;
Mevlânâ Müzesi’ni ziyaret etmeden,
Sema Törenini izlemeden,
Kelebekler Bahçesi, Sille ve Kilistra’yı görmeden,
Sevdiklerinize Mevlânâ şekeri almadan,
Konya mutfağının eşsiz yemeklerini tatmadan,
Alaeddin Tepesi’nde çay içmeden,
KONYA’DAN AYRILMAYIN!