EDKİZMİR ATÖLYE VE DENEYİM PAYLAŞIMI BAŞVURULARI BAŞLADI. SİZİ DEĞİŞİMİN BİR PARÇASI OLMAYA DAVET EDİYORUZ.

19
Şub

EDKİzmir Atölye ve Deneyim Paylaşımı başvuruları başladı. Sizi değişimin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Değerli Misafirlerimiz,

18 Nisan 2020 tarihinde, 6. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI (EDK); Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından, Özel İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları ev sahipliğinde yapılacaktır.

Eğitimde Değişim Konferansı (EDK) İzmir’de “Değişimin bir parçası ol!” mottosu ile yola çıktı. Şimdi ise “Değişime Yön Verenler İzmir’de buluşuyor!” ile devam ediyor.

Eğitimde Değişim Konferansı; katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, iyi bir network oluşturup kendi öğrenme ağını kuracağı ve alanında en iyi firmaların katılımları ile zenginleşen farklı bir konferans olarak tasarlandı.

Okul öncesinden-liseye alanında uzman öğretmen, akademisyen, sanatçı, bilim insanı, kısaca eğitime gönül veren tüm eğitim sevdalılarını  bir araya getirecek olan konferansımız; atölye, sunum, panel ve deneyim paylaşımlarından oluşacaktır.

İlklere imza atan EDK; bu defa  İzmir’de ilklerine yenilikler ekleyerek devam ediyor ve heyecanla gün sayıyor. 1000+ misafiri ağırlayacağımız konferansımızda sürprizlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Eğitimin kalbinin İzmir’de atacağı bu büyük organizasyonda; şimdiye dek söylenmemiş sözleri söylemek için, sizleri 6. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI’ na davet ediyorum.

Atölye / Deneyim Paylaşımı başvuruları 20 Mart 2020’ye kadar devam edecektir. Başvuru için tıklayınız.

Katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla.

Duygunur ŞAHİN ARSLAN

Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı