Eğitimde Değişim Konferansında Sizleri Neler Bekliyor?

Eğitimde Değişim Konferansı (EDK), eğitimde yenilikçi yaklaşımların yer aldığı konferanslar dizisidir. Eğitimin farklı alanlarındaki en güncel, en yeni bilgi ve uygulamaların paylaşılacağı 8.EDK, eğitimin tüm paydaşlarını  21 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi ev sahipliğinde bir araya getirecektir. 

‘Eğitim, meyvenin kendisi değil, bilgi ağacından meyve toplamaya yarayan bir merdivendir’ der İrlandalı yazar Bernard Swah. EDK bu merdiveni kullanan tüm paydaşların ortak amacını insanlığın ortak amacı haline getirmek için 8. defa bir araya geliyor. Topladığı meyvelerle yetinmeyen eğitimcilerin daha büyük kitlelere ulaşmasına ve paylaşmasına olanak sağlamayı amaç ediniyor.

Eğitimde değişim için yeniden yüz yüze buluşmanın heyecanını yaşarken, eğitimde fark yaratacak farklı fikirlerin, yaratıcılığın, özgür düşünme ve desteklenme alanlarının var olduğu, deneyim paylaşımları ile çoğalacağımız atölyeleri deneyimlemenin, birlikte üretmenin mutluluğunu hissettiğimiz, eğitim yolculuğumuzda ‘biz’ olmanın keyfine vardığımız, kendi yolculuğunda farkındalığı yüksek insanlık için birey olma değerlerine sahip katılımcıların oluşturacağı konferansımızda yerinizi almanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

EDK Organizasyon Komitesi
Emine BÖRÜHAN
Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSLARÍ

BÜLTENİNE KAYDOLUN