EDK’DA NE VAR?

Değişime Yön Verenler İzmir’de Buluşuyor!
ATÖLYELER

Konfiçyüs der ki:

Duyarsam, unuturum,
Görürsem, hatırlarım,
Yaparsam, anlarım.

Evet! Uygulama vakti.

İlgi alanınıza giren ya da merak ettiğiniz bir konuyu uygulamalı olarak öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebilme fırsatını bulabileceğiniz atölyeler sizleri bekliyor.

Alanında uzman akademisyenler ve eğitimcilerin liderliğinde yürütülen atölyeler eş zamanlı olup, atölye süresi 2 saattir.

Atölyelerimizde katılım sonunda sertifikaları mail yoluyla gönderilecektir.

EŞ ZAMANLI OTURUMLAR/SUNUMLAR

Eş zamanlı gerçekleşecek bu ilham verici oturumlarda uzmanlar sınıf içi uygulamaları ve araştırma bulgularını sizlerle paylaşacaklar. Sunumlar birçok tema ve içeriktedir.

TEMALAR

Yaratıcı Düşünme, STEM, Eğitimde Yapay Zeka, Öğrenme Analitiği, Eğitimde Farklılaştırma, Özel Eğitim, Düşünme Eğitimi, UBD, Yaratıcı Yazarlık, Yaratıcı Okuma, Kodlama, Maker, Okullarda Teknoloji Entegrasyonu, Soru Yazma Teknikleri, Okul Öncesi, Temel Eğitim, Eğitim ve Ekonomi, Adil, Eşit ve Kapsayıcı Eğitim, İletişim, Sosyal Sorumluluk, Oyun, Çocuklar İçin Felsefe ve çok daha fazlası…

AKTİVİTELER

Katılımcıların dinlenmek ve meslektaşları ile birlikte eğlenmek için zamana ihtiyaçları olacağına inanıyoruz. Bu amaçla bazı eğlenceli etkinlikler planladık. Birçok farklı sürprizin sizleri beklediğini belirtmeden geçemeyeceğiz. “Sahne Senin” alanını ziyaret etmeyi unutmayın!

KİŞİSEL ÖĞRENME AĞINIZI OLUŞTURUN

Bu konferans ile aynı zamanda meslektaşların birbirleriyle tanışmalarını ve kişisel öğrenme ağlarını geliştirmelerini de istiyoruz. Biliyoruz ki; birlikte çok daha güçlüyüz.

Bunun için; sosyal toplantılar, kahve molaları, eğlenceli oturum araları ile yepyeni dostluklar ve bağlantılar kurma vakti.

KATILIMCILAR

Öğretmenler
Okul Yöneticileri
Akademisyenler
Öğretmen Adayları
Eğitim Danışmanları
Eğitim Kurumları Temsilcileri
Öğrenciler
Ebeveynler
Tasarımcılar
Yayınevleri
STK lar
Medya
Eğitimde Değişime İnanan Eğitim Gönüllüleri
Uzmanlardan öğrenebilir, diğer katılımcılardan ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınızı oluşturabilirsiniz.

Değişime Yön Verenler

Yaşam boyu öğrenmeye gönül vermiş eğitim alanında yaptığı yenilikler ile yarının eğitimini, öğrencilerini anlamak ve onlara rehberlik etmek isteyen tüm siz değerli misafirlerimizi aramızda görmek istiyoruz.