YÜRÜTME KURULU

Didem Çavuşlu

Psikolojik Danışman

Gamze Er

Egitimci Roportaji ve Mor Sincap Organizasyon & Danışmanlık Kurucusu

Tuba Işık Eroğlu

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yaratıcı Drama Lideri, Yoga Eğitmeni

Osman Çağrı Şahin

Bir Sınıf Değişir ve Ada Eğitim Danışmanlık Kurucu , Eğitimci

Ahmed Bahadır Özdemir

Eğitimde İnovasyon Derneği Başkanı

DANIŞMA KURULU

Nurten Ulaş

Çakabey Koleji Koordinatör

Arzu Doğruyol

EÇEV Eğitim ve Burslar Koordinatörü

Yasemin Reşitoğlu

Ekin Koleji Genel Müdürü ve EÇEV Başkanı

Sunal Karapostal

Bornova Uğur Okulları Kampüs Müdürü

Ebru Öztürk

Özel İstek Vakfı Okulları İzmir ve Aydın Akademik Koordinatörü

Serap Benibol

Özel İzmir İstek Vakfı Okulları Kampüs Müdürü

Yazgı Emirler

Gelişim Koleji İlkokul Müdür Yardımcısı

Funda Akkoç

Çakabey Koleji Müdür Yardımcısı

Mine Mavioğlu

TED İzmir Koleji Genel Koordinatör/Ortaokul ve Lise Müdürü

Bahar Ergin Faat

İzmir Özel Türk Koleji Akademik Koordinatör

Zerrin Altunkaya Saygılı

Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampusü Okul Müdürü

Serpil Tuti Sarı

TED Koleji Müdür Yardımcısı ve ICT Koordinatörü

Murat Zorluer

MEV Koleji Okul Müdürü

Hale Handan Çoşkun

Sevinç Koleji Okul Müdürü

Eniz Arslan

Rota Koleji Müdür Yardımcısı

Berna Ersarı

TED Koleji ICT Zümre Başkanı

Ali Pir

Ege Özel Okullar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. Özlem Altay Yücesoy

İzmir Özel SEV İlköğretim Okulu Müdürü

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Emre Aşkın

Mersin Gelecek Okulları Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Eğitim Teknolojileri Uzmanı

Selçuk Doğan

Ph.D. UF College of Education

İrem Öztürk

Eğitim ve Davranış Bilimleri Araştırma Topluluğu(EDBA) Koordinatörü

Buket Doğru

Ada Danışmanlık Ofis Koordinatörü

Aylin Demirhan

Educat Robotics Eğitmeni

Didem Akpınar

İELEV Özel 125. Yıl Okulları Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

İsmail Hakkı ERGÜVEN

TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi Tarih Öğretmeni

Seçici Kurul

Açelya Şahin Çınar İzmir Özel Çakabey Okulları Müzik Öğretmeni
Ali Umut Çürükoğlu Özel İzmir Sev İlköğretim Kurumları
Beden Eğitimi Bölümü Başkanı
Aydan Alpaydın Acar Özel Çakabey Okulları İngilizce Zümre Başkanı
Aylin Sandal Özel Çakabey Lisesi
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Aysel Güzel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Drama Öğretmeni
Ayşegül Alsan Ted İzmir Koleji Fen Bölüm Başkanı
Ayşen Yüksel Ted İzmir Koleji
Lise Matematik Bölüm Başkanı
Aytül Karayalı Özel Çakabey Okulları İngilizce Öğretmeni
Banu Altay Ergür Mev Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Müzik Zümre Başkanı
Banu Yazganoğlu Özel İzmir Sev Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni
Begüm Yeniev Özel Çakabey İlkokulu Fransızca Öğretmeni
Begüm Yeniev Özel Çakabey İlkokulu Fransızca Öğretmeni
Berna Ersarı Ted İzmir Koleji
Bilişim Teknolojileri Bölümü Zümre Başkanı
Buket Amuran Ziyalaz Özel Çakabey Okulları
Rehber Psikolojik Danışman
Burçin Özdemir Sari Özel Çakabey Okulları
Psikolojik Danışman Ve Rehber Öğretmen
Cansu Baran Mev Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Ortaokulu Rehberlik Öğretmeni
Deniz Dabancalı Bornova Uğur Okulları
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Dilek Sarıkaya Ongun Özel Çakabey Okulları
Türk Dili Ve Edebiyatı Bölüm Başkanı
Elçin Cihangiroğlu Uğur Okulları Bornova Kampüsü
Okul Öncesi&İlkokul Müdür Yardımcısı
Elif Özmucur Rota Koleji/ Evka 3 Şube Okul Öncesi Öğretmeni
Elif Yalçın Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Elmas Kömürcüler Özel Çakabey Okulları Anasınıfı Koordinatörü
Emre Oğuzoğlu Kocaman Özel İzmir Sev Ortaokulu
Matematik Bölüm Başkanı
Ezgi Ceylan Ted İzmir Koleji
Matematik Bölüm Koordinatörü
F. Özlem Ergüzel Gelişim Koleji
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Gaye Gezer Özel Çakabey Okulları Türkçe Zümre Başkanı
Gökçe Hocaoğlu Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü
Okul Öncesi Sınıf Öğretmeni-Zümre Başkanı
Gözde Ulaş İzmir Özel Türk Koleji
Matematik Bölüm Başkanı
Haluk Yalman İzmir İstek Okulları
Yabancı Diller Koordinatörü
Hatice Çağlar Özteke Ted İzmır Koleji Tarih Öğretmeni
İpek Er Özel Cakabey Okulları Anasınıfı Ögretmenı
İsmail Hakkı Ergüven Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi
Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı – Tarih Öğretmeni
Kerime Yıldırım Özel Çakabey Okulları Okulöncesi Öğretmeni
Lütfiye Mecdi Baltaoğlu Özel Çakabey Okulları Almanca Öğretmeni
Melek Yılmaz Özel Çakabey Lisesi Kimya Öğretmeni
Meltem Savaş Özel Çakabey Okulları Anasınıfı Öğretmeni
Mine Aygül Kaya Mev Koleji Özel Güzelbahçe Ortaokulu
Sosyal Bilgiler Zümre Başkanı
Moira Simes Özel İzmir Sev İlköğretim Ingilizce Bolum Baskani
Müge Tufan Mev Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Bilgisayar Öğretmeni
Müride Gelici Mev Koleji Güzelbahçe Okulları
Psikolog/ Rehber Öğretmen
Özge Büyükbayram Mev Koleji Özel Güzelbahçe İlkokulu
Sınıf Öğretmeni 1. Sınıflar Zümre Başkanı
Özge İyidoğan Özel Çakabey Okulları Sınıf Öğretmeni
Özgür Çoban Özel İzmir Sev İlkokulu
Eğitim Teknolojileri Uzmanı
Özlem Bilici Mev Koleji Özel Güzelbahçe İlkokulu
2. Sınıflar Zümre Başkanı
Öznur Acar Sev Ilkokulu Müdür Yardımcısı
Rukiye Kandemir Türkay İzmir Özel Türk Koleji
Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı
Seda İmece Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji Sınıf Öğretmeni
Sema Sözer Rota Koleji Okul Öncesi Öğretmeni
Senem Çivleko Şahin Mev Koleji Özel Güzelbahçe İlokulu Fen Bilimleri Öğretmeni
Serap Ferhatoğlu İzmir Özel Türk Koleji
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Sergun Ogelman Özel Bornova Uğur Okulları
İlkokul & Ortaokul Müdürü
Serkan Kabakçı İzmir Ozel Turk Koleji Türkçe Bölüm Başkanı
Serpil Tuti Sarı Ted İzmir Koleji
Müdür Yardımcısı, Ict Koordinatörü
Şenay Tankuş Özel Çakabey Ortaokulu
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Tuğba Güreli Özel İzmir Sev İlköğretim Kurumları
Psikolojik Danışman / Pdr Birim Koordinatörü
Tülin Hüncan Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji
Sınıf Öğretmeni(3. Sınıflar Bölüm Başkanı)
Ümran Keskin Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji Sınıf Öğretmeni
Yeşim Taş İzmir Özel Türk Koleji
Sınıf Öğretmenleri Bölüm Başkanı