KONUŞMACILARIMIZ

Eğitimde Değişim Konferansı

Doç. Dr. Devrim AKGÜNDÜZ

İstanbul Aydın Üniversitesi

Doç. Dr. Kader Bilican

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Sınıf Eğitimi ABD

Doç. Dr. Meryem Nur AYDEDE

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Etkili Öğrenme Akademisi - Educat Bilim

Doç.Dr. Sedef Canbazoğlu Bilici

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi

Doç.Dr. Yasemin Özdem YILMAZ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Ana Bilim Dalı

Dr. Buket Ertuğrul Akyol

Etkili Öğrenme Akademisi

Dr. Ögr. Üyesi Adem YILMAZ

Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü ğitimde Ölçme ve Değerlendirme ABD

Dr. Ögr. Üyesi Defne YABAŞ

Bahçeşehir Üniversitesi BAUSTEM Merkezi Akademik Araştırmalar Sorumlusu

Dr. Ögr. Üyesi Murat AKARSU

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi

Dr. Ögr. Üyesi Şenil ÜNLÜ ÇETİN

Kırıkkale Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı

Dr. Tunç Erdal AKDUR

MEB YEĞİTEK Scientix STEM Projesi Koordinatörü

Ercan Altuğ Yılmaz

Gamfed Türkiye Kurucusu

Onur Erol

Çocuk Ozanı, Öğretmen, Yazar

Prof. Dr. Uğur Batı

Akademisyen, Yazar - Karar Bilim Uzmanı

Adem Şahinkaya

Namık Kemal Anadolu Lisesi Okul Müdürü

Aycan KAVAKLI

Öğretmen Akademisi Vakfı Kısmi Zamanlı Eğitimci

AYŞİN KAHRAMANTEKİN

Şehit İbrahim Yılmaz Anaokulu Öğretmeni

Büşra Akkiren

Özel Aydın Lider Okulları Uzman Fen Bilimleri Öğretmeni

Cem KAĞAR

Payas Stem Yapay Zeka Merkezi Koordinatör

Cüneyt Akyol

Niğde BİLSEM Öğretmen

Devrim Ertuğrul

HAFIZ İHO STEAM MERKEZİ / MEHMET AKİF İNAN HAFIZ AİHL HAFIZ İHO STEAM MERKEZİ Koordinatörü/ Fen Bilimleri Öğretmeni

Dr. Caner Cereci

Tarsus İstiklal İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü

Dr. Öğr. Üyesi Emre Atlıer Olca

Maltepe Üniversitesi EduCat HUB Koordinatör

Dr. Ögr. Üyesi Esra Kızılay

Erciyes Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi

Dr. Öğr. Üyesi Hatice Yalçın

KTO Karatay Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama Araştırma Merkezi müdürü ve Çocuk Gelişimi bölüm başkanı

Dr. Serkan Demir

İstanbul Öğretmen Akademileri Akademi Koordinatörü

Dr. Seyide Eroğlu

Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi/ MEB Kimya Öğretmeni

Dr. Zeynep Aydın

Çeşme İmam Hatip Ortaokulu Öğretmen

Emrah Kozan

Piksel Akademi - Kurucu Ortak

Emre Aşkın

Mersin Büyükşehir Belediyesi Eğitim Teknoloğu

Emre Ede

TED Rönesans Koleji AP Fizik Öğretmeni

Fatih Gizligider

Gazi Osman Paşa Ortaokulu Öğretmen

Fatma Cansu Karagülle

Ekip Türkiye Eğitim Danışmanı

Funda Karaaslan

EduCat Koordinatörü / Workbee Event Kurucusu

Gökhan Arıkan

Kayseri MTAL Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Hayriye AKAR

28 Haziran Ortaokulu Öğretmen

İbrahim Evren Özer

Kadıköy Alev Alatlı Bilim ve Sanat Merkezi Fen Bilimleri Öğretmeni

Kübra Müjde

Qbicart Kurucusu

Mehmet Akçin

EduCat STEM Ürünleri ve Müfredat Danışmanı / Kodla ve Oyna Kurucusu

Mehmet Doğan

Sifigu - Üreten Çocuklar Akademisi Eğitmen

Mehmet Nuri Öğüt

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Mehmet Yalçın Güngör

Çakabey Okulları Fen Bilimleri Öğretmeni

Murat TURGUT

2019 Yılın Öğretmeni, 2020 Türkiye'nin En Başarılı Genci

Murat Üstündağ

Kayseri Kocasinan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni

Selcuk Arslan

Atatürk MTAL Öğretmen

Selçuk Eleser

Şekerpınar Hasan Tahsin Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni

Serdar YAZICI

RİZE FATMA NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Serhat ŞAHİN

Bilgisayar Öğretmeni / Educat Eğitim Koordinatörü

Şerife Münevver Aydul

Milangaz Hacer Demirören MTAL Biyoloji Öğretmeni

Suat Şahin

Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi Biyoloji Öğretmeni

Şule Kılıçkaya

Mehmet Alp Tiryakioğlu İlkokulu Sınıf Öğretmeni

Tolga Eldurmaz

Vizyon Koleji Coğrafya Öğretmeni

Tolga Yazıcı

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Sınıf Öğretmeni

Uğur Sarıçam

Fen Bilimleri Öğretmeni/Teknoloji Tarihi Atölyesi Proje Koordinatörü

Ülkü Kale Karaaslan

Süleyman Çelebi Ortaokulu Scientix Elçisi /Öğretmen

Ümit Dizdar

Ulus Özel Musevi Okulları Görsel Sanatlar ve Tasarım Öğretmeni

Züleyha Erdoğan

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

AHMET ÇİFCİ

TERME YENİ MAHALLE İLKOKULU SINIF ÖĞRETMENİ

Aliya Ahmadova

Sumqayıt Şehiri, İsmet Qayıbov Adına 1 Numaralı Tam OrtaOkul Fizik ve STEAM Öğretmeni

Alper Korkmaz

Bahçeşehir Koleji Öğretmen

Ayşegül Kol

Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni

Ayşegül Metin

İzmir özel TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi Fizik Öğretmeni

Aysel Kurt

Hürriyet ilkokulu Öğretmen

Burcu Kılıç

Özel İzmir Bornova Türk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni

Canan Bektan

Eskişehir Bahçeşehir Koleji Okul Öncesi Zümre Başkanı

Canser Güldal

Özel Antalya Koleji Fen Bilimleri Öğretmeni

Cemile Muslu

Mustafa Kemal Paşa Anaokulu Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni / Müdür Yardımcısı)

Elif Pınar KUZZU

Halitpaşa Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni

Erkan Özkan

Mektebim Koleji Lise Matematik Bölüm Başkanı

F.HASAN TUNCER

SULTAN FATİH KOLEJİ BT BÖLÜM BAŞKANI

Fatmanur Dilerbay

Uğur Okulları İzmir Karşıyaka Kampüsü Kimya-Fen Bilgisi Öğretmeni

Füsun Ağaoğlu

TED BODRUM KOLEJİ SINIF ÖĞRETMENİ

Hatice Dinç Yorulmaz

Aydınlıkevler İlkokulu Öğretmen

Hülya Çakı

Özel Antalya Koleji Fen Bilimleri Öğretmeni

İlknur Kavacık

Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Bilimleri Öğretmeni

İsmail Bölükbaş

TED KAYSERİ KOLEJİ SINIF ÖĞRETMENİ

Kadriye ZOBU

Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi Matematik Öğretmeni

Kibar SUNGUR GÜL

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dr.

Medine ERTUĞRUL

Selçuklu Belediyesi Sevgi Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni

Meral Tıraş

Özel Seçkin Koleji Okul Öncesi Öğretmeni

Müge Behram

Bahçeşehir koleji STEM Lider Öğrt/Anaokulu öğretmeni

Münevver Sanca

MEB-MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Mustafa Kasar

Era Kolejleri/Maker Must/Teknoloji Tasarım Öğretmeni/Robotik Koçu

Mustafa Talha SOYSAL

Şehit Ömer Özavcı Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni / Scinetix Elçisi

Naciye Deniz Özdek

Özel Naci Akdoğan Koleji Stem+A Öğretmeni

Nurdoğan ÇEVİK

ORHANGAZİ 125.YIL ANAOKULU MÜDÜR YARDIMCISI

Okan Aksoy

Anka Bilim Koleji Fen Bilimleri Öğretmeni

Özcan Elzem Şengül

MÜNCÜBE CINGILLIOĞLU ORTAOKULU FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

Özlem BOSTANCI

Küçük Mucitler Akademisi Kurucu Müdür

Özlem Senan

Çorlu İMKB Fen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Sakine Rüzgar

İstanbul Ticaret Odası Bilim ve Sanat Okulu Sınıf Öğretmeni

Seçkin Taşkın

Sifigu Eğitmen

Serap Özgül

Sınav Koleji Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı

Serkan Dağ

TED Bodrum Koleji İlkokulu Sınıf Öğretmeni

Tuğba Aydın

Dr. Ufuk Ege Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni

Zeynep Tekbaş

Ted Bodrum Koleji Türk Dili ve Edebiyatı Zümre Başkanı