Oğuzhan GÖZEK

Derin Beyin Eğitim Kurucu

2000 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümünden mezun olmuştur.

Alman bilim insanı Mainz Üniversitesinden Wolfgang Schöllhorn’un 2015 yılında İstanbul’da 3 günlük Different Learning programına katılmış o günden beri  programın felsefesini sürdürmeye devam etmiştir.

2015 yılında Ankara Odtü’de düzenlenen 3.yetenek ve zeka kongresine konuşmacı olarak davet edilmiştir.
Yüzü aşkın birçok uluslararası eğitim kongre ve sempozyumlara konuşmacı olarak davet edilmiştir.

2020 yılında Antalya’da Türkiye Özel Okullar (TÖZOK) derneğinin her yıl düzenlediği 1200 kişinin katıldığı sempozyuma konuşmacı olarak davet edilmiştir.
Şu an İzmir Göztepe Futbol Kulübünde Psikolojik Performans departman sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

13:30-15:00 A-9 B BLOK 1.KAT 9.DERSLİK

22 Ekim 2022 Cumartesi 9. EDK Programı

Alman Metodu Uygulamalı Derin Beyin Egzersizleri

Atölye Açıklaması

Ana gövdeyi modern dünya insanının maruz kaldığı manipülasyonlara karşı zinde kalmayı, dikkati sürdürebilme ve odaklanma gücü üzerine kurgulamıştır.

Bu program görsel uyaranlarla ve koordineli hareketlerle beyin fonksiyonlarını uyararak beyne daha fazla kan akışını sağlar.

Derin beyin eğitim programında binlerce hareket ve egzersiz vardır. Egzersizlerin çoğu bireylerin yapamayacakları şekilde dizayn edilmiştir. Bu egzersizler ve oyunlar kasıtlı olarak tasarlanmıştır.

Derin beyin eğitimleri, katılımcılara sürekli yeni görevlerde beynimizi zorlayan ve teşvik eden bir eğitim programı sunar. Hem eğlenebileceğiniz hem de bol kahkaha atabileceğiniz, vücudunuzdaki mutluluk kimyasallarının coştuğu, beyninizde havai fişeklerin patladığı ve kendinizi çok iyi hissedeceğiniz yurtdışı menşeli harika bir programı sizlerle buluşturuyoruz.