Haberler / Duyurular

16
Kas

Eğitimde Değişim İzmir’e Ne Getirecek?

Önceki yıllarda İstanbul’da gerçekleşen Eğitimde Değişim Konferanslarına pek çok önemli isim ve eğitimci katıldı. Yüzlerce, hatta binlerce öğretmen, meslektaşlarının deneyimlerinden ve fikirlerinden yararlanma imkanı buldular, birbirleriyle tanıştılar ve yepyeni deneyimler edindiler. Hem kişisel gelişimlerine önemli bir katkıda bulundular, hem de öğrendiklerini okullarına taşıyarak öğrencilerine yeni olanaklar sağladılar.

Çoğu zaman İstanbul’da gerçekleşen bu gibi önemli etkinliklerin artık farklı şehirlere de ulaşması gerektiğini düşündük. İşte o nedenle 2019’da Eğitimde Değişim Konferansı ilk kez İstanbul dışındaki bir şehirde gerçekleşiyor; İzmir’de! İzmir’de, hatta Ege bölgesinde yaşayan eğitimcilerin artık uzun mesafeler kat etmeden, fazladan masraf yapmadan Eğitimde Değişim Konferansı’na katılmaları mümkün. 16 Şubat 2019’da Işıkkent Eğitim Kampüsü’nün ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Eğitimde Değişim Konferansı sayesinde eğitimciler, diğer eğitimcilerle buluşacak, panellerde ünlü isimleri izleme şansını elde edecek, üç saatlik katılım belgeli atölyelerde uygulamaya yönelik donanımlarını artıracak, sunumlarda meslektaşlarının son uygulamalarından haberdar olacak ve farklı kişilerle tanışıp sohbet etme imkanını bulacaklar.

Son derece sıcak bir ortamda gerçekleşecek olan EDK 2019’da özellikle eğitimde doğanın ve teknolojinin yeri ve oyunun önemi üzerinde durulacak. Eğitimde Değişim Konferansı’na tüm İzmirli ve Egeli eğitimcileri bekliyoruz. Diğer illerden gelecek eğitimci arkadaşlarımızın da bu sefer İzmir’in güzelliklerini yaşayarak bu konferansın tadını çıkarmalarını diliyoruz.         

16 Şubat 2019’da İzmir’de görüşmek üzere!

Leave a Reply