Haberler / Duyurular

18
Oca

EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI’nda son hazırlıklar, son biletler!

16 Şubat 2019 tarihinde İzmir’de gerçekleşecek olan Eğitimde Değişim Konferansı (EDK19) ile ilgili tüm ekibimiz heyecanla son hazırlıkları tamamlamakta! Biletlerimiz bir ay kalmasına rağmen bitmek üzeredir, yoğun ilginize teşekkür ederiz. Henüz kayıt olmadıysanız, acele edin!

Güçlü Atölyeler EDK’da

Açılıştan sonra öğlene kadar gerçekleşecek atölyelerde çok önemli isimler EDK’da olacak. Mümkün olduğu kadar farklı konularda atölyelerde konuların uzmanlarıyla sizleri buluşturmak istiyoruz. Atölyelerin sonunda tüm katılımcılarımıza katıldıkları atölyenin katılım belgesini vereceğiz.

Meslektaşlarınızdan  ilham alın!

Türkiye’nin birçok yerinden 350 sunum başvurusu geldi. Seçici kurulumuzun değerlendirmekte zorlandığı birbirinden harika sunumlarda, meslektaşlarımızın sınıflarında yarattıkları harika işleri izleyecek, onlarla sohbet edecek ve onlardan ilham alacaksınız.

Eğitime yön verenler değişimi panellerde tartışacak!

Yine öğleden sonra ülkemizin önce gelen eğitimcileri ile eğitimde değişimi ve güncel konuları üç farklı panelde tartışacağız. Her bir panelde en az dört değerli panelist olacak.

Sponsorlarımıza Teşekkürler

Eğitimde Değişim Konferansı’nın İzmir’de yapılmasına katkı veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Ana sponsorumuz Tudem Yayın Grubu’na ve VEX Robotics, Dobot, Globed, Matbeg, Anne Akıl Oyunları’na çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde kesinleşecek diğer sponsorlarımızın katkıları ile Eğitimde Değişim’e hazırız!

16 Şubat’ta güzel şehrimiz İzmir’de görüşmek üzere!

Leave a Reply