Haberler / Duyurular

24
Ara

Eğitimde Değişim Konferansı’ndan Son Haberler!

Eğitimde Değişim Konferansı’ndan Son Haberler!

 

16 Şubat 2019’da İzmir’de gerçekleşecek olan Eğitimde Değişim Konferansı (EDK19) için hazırlıklar son hızla devam ediyor. Yürütme kurulu ve organizasyon ekibi gece-gündüz demeden bir arada çalışmaya devam ediyor ve benzersiz bir konferansı hayata geçirmek için sabırsızlanıyor!

Bilet Satışları Başladı!

Geçen hafta başlayan bilet satışlarında inanılmaz bir hız yaşanıyor! İkinci gün 100’ün üstünde bilet satışı gerçekleşmiş olup bugün itibariyle bu sayı 200’e yaklaşmıştır. İlgi ve güveniniz için teşekkürler. Konferansta yer almak isteyenler katılımcılar için hatırlatmak isteriz; biletler tükenebilir acele edin!

Sunum Başvurularında Son Hafta!

EDK19’da atölye ve sunum yapmak isteyen eğitimin tüm paydaşları, 31 Aralık 2018 tarihine dek başvurularınızı yapabilirsiniz. Şimdiye dek 200’den fazla başvuru aldık; konferansımıza katkı sunan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz…

Danışma Kurulu Üçüncü Toplantısını Tamamladı!

EDK Danışma Kurulu’ndaki değerli eğitim yöneticileri 20 Aralık 2018 tarihinde 3.kez toplanarak, konferans ile ilgili son durumu değerlendirdik. Toplantıda, yürütme kurulu konferans hazırlıklarında gelinen son nokta hakkında detaylı bilgiler verirken aynı zamanda  EDK19 ile ilgili güzel haberleri paylaştı. Seçici kurulun oluşturulması ve çalışma şekli hakkında yapılan planlamalar ile 31 Aralıktan sonra sunum ve atölye değerlendirme sürecine heyecan ile başlıyor olacağız.

Konuşmacılar Açıklanmaya Devam Ediyor!

EDK19, birbirinden değerli eğitimciler ve uzmanları sizlerle buluşturuyor. Öğretmenler için gerçekleşecek katılım belgeli atölyelerin yanı sıra eğitim yöneticileri için liderlik ve yönetim içerikli özel oturumlarımız olacak. Özel oturumlarımız ile ilgili detaylar çok yakında…

Leave a Reply